NOWOŚĆ
Ashayana Deane. PODRÓŻNICY - Śpiący Uprowadzeni. Tom I

Kosmogonia/ Uniwersalna Świadomość


Wyraziste, dokładne, bezpośrednio przekazane informacje od Ligi Opiekunów, dotyczące odwiedzin Istot Pozaziemskich, planów Zeta, Keylontniczej Nauki Morfogenicznej oraz przyszłości Ziemi.


Te transkrypcje NIE pochodzą ze źródeł channelingowych.


Liga Opiekunów jest ogromną grupą istot, zamieszkującą obręb, w niezliczo-nej ilości miejsc, w Matriksie Przestrzeni/Czasu. Asystuje ona w ewolucji, harmonizacji i integracji niezmierzonych kultur w obrębie całego Kosmosu, wliczając w to Ziemię.


Ashayana Deane została wyszkolona osobiście przez Ligę Opiekunów, aby wnieść na Ziemię, nową (ale starożytną) naukę Keylonta – nauka światła, dźwięku, podświadomych symboli kodowych i podstawowych kodów ma-terii. Tom I z serii „Podróżnicy”, dostarcza podstawy, których potrzebujecie, żeby zrozumieć naturę rzeczywistości oraz powagę sytuacji, w której znajduje się obecnie Ziemia.


Z tego tomu nauczycie się o:


* Poziomach Administracyjnych Szmaragdowego Zakonu Zgromadzenia Melchizedeka * Życzliwych Opiekunach i zainteresowanych sobą Intruzach.* Prawdziwym pochodzeniu człowieka oraz o trwających Programach  Hybrydyzacji * Położeniu Zeta Reticuli i ich planach względem Ziemi * Nauce Keylontniczej – nauce wymiarowej rzeczywistości * Roli świadomości, emocji i intuicji * Ćwiczeniach na podniesienie waszych częstotliwości i przygotowanie do zmian.


Dowiecie się:


Kto i w jakim celu założył na Ziemi - misternie, sprytnie i rozmyślnie - siatkę mistyfikacji, kontroli, manipulacji i zniewolenia. Kto i w jaki sposób przeprogramował, 'zniszczył' pierwotne ludzkie DNA i czyni jego mutację nadal - jaki jest sposób naprawienia tego. Dlaczego i w jaki sposób ewolucja Rasy Ludzkiej znalazła się w niebezpieczeństwie, została zahamowana, cofana jest w swoim rozwoju i stała się tak utrudniona. Kto za tym stoi, że chce całkowicie potajemnie opanować Ziemię, a ludzkość wykorzystać do swoich niecnych celów i uniemożliwić jej całkowicie dalszy rozwój duchowy w Ewolucji Kosmicznej. Autorka podaje, jak w prosty sposób nie poddać się (nie paść ofiarą) tym potajemnym zamiarom. Jakiego przebudzenia potrzeba, jakiej postawy, jak nasza świadomość i wiedza staje się naszą ochroną. Jak odzyskać swoją pierwotną relację z Matriksem Duszy - co to takiego - i jakie to ma znaczenie. Co ludzkość wie o naturze swojej rzeczywistości? Jeżeli ludzkość nie dokona swojego duchowego przebudzenia z iluzji w najbliższym czasie, to z pewnością już się nie dowie co dokonano za jej plecami, pomimo nawoływań do niby- rozwoju, kim się stała, czyim i jakim narzędziem. Pomoc Opiekunów.


Jeśli cenicie Ziemię oraz tych, którzy na niej mieszkają, winni jesteście to samym sobie i przyszłości tej planety, aby przeczytać tą książkę.


Imponująca i ambitna w celu Ashayana, układa całą opowieść o Historii Ziemi oraz jej potencjalnych przyszłościach w narracyjnej linii czasowej. Przedstawiona historia, spleciona za pomocą faktów, jest zniewalającą i inspirującą opowieścią – opowieścią, którą napisaliśmy dla samych siebie i która dotyczy wszystkiego, co zrobić z zakończeniami i nowymi początkami” - Amazon.com


Ashayana Deane poprzednio publikująca jako Anna Hayes, została osobiście wyszkolona, od wczesnego dzieciństwa, przez rytualne, fizyczne kontakty z Kapłanami z Ur Zgromadzeniem Melchizedeka oraz przez starożytny „Ród Graala” - Założycieli Rasy Ludzkiej, którzy to służą jako statutowi członkowie Ligi Opiekunów i Międzywymiarowego Stowarzyszenia Wolnych Świa- tów, jako uniwersalnej organizacji usługowej.

statystyka Polityka cookies