Cena:
MERU CHAKRA
Obecnie człowiek coraz bardziej zdaje sobie sprawę z istnienia subtelnych energii we wszechświecie; nazywa je energią chi, ki, praną itp. Staroindyjska sztuka aranżacji przestrzeni - Wastu, szczególnie docenia energię północy – dżiwa i energię wschodu - pranę oraz eter. Dżiwa płynie zawsze z północy ku południu, jest energią żeńską, 'matczyną' i utożsamia się ja z wpływami Księżyca. Druga życiowa energia – prana związana jest ze Słońcem i ruchem Ziemi wokół swej osi, płynie ze wschodu na zachód. Prana to męska, 'ojcowska' energia dająca dynamizm życiowy i entuzjazm. Księgi Wastu podają, że jedna bez drugiej oznacza śmierć.
Więcej...
Cena:
CD - ŚRI ŚUDARSHANA NARASIMHA KAVACA - MANTRY OCHRONNE.
Specjalnie dobrane sławne Mantry, ze „straszliwym wejściem” - by stworzyć spokojną i ochronną atmosferę. Chronią od: wpływów negatywnych energii, zakłóceń, szkodliwych wpływów dominujących konstelacji i planet w danym okresie astrologicznym. Mantry wykonane są przez Śri Vidyabhusana w sanskrycie, umieszczone we właściwym tonie, w 8 nutach rag ze specjalnym różańcem Talams i Shruti, w tle muzyki południowej Indii. SIŁA ŚUDARSHANA JEST STRASZLIWA I JEŚLI UŻYWANA JEST PRZEZ NAJWYŻSZEGO - PRZECIWKO KOMUŚ - TO NIKT OCHRONIĆ SIĘ NIE MOŻE.       (Tekst przetłumaczony z oryg.)
Cena:
POZŁACANE STOŻKI MEDYTACYJNE
Nowoczesne, intelektualne wychowanie i wzrastające, techniczne społeczeństwo, prowadzi do emocjonalnego zubożenia. Wielu ludzi odczuwa potrzebę czułych doświadczeń. Jeśli Państwo chcieliby nauczyć się świadomie korzystać z własnych sensytywnych zdolności, to stożki medytacyjne stanowią wartościową pomoc. Przy pomocy tych specjalnych stożków medytacyjnych, mogą Państwo rozwijać swoje biomagnetyczne pole świadomości. Wystarczy tylko raz wywołać poprawne spostrzeżenia/- odczucia, a pobudzone sensytywne zdolności już mogą być zastosowane w innych życiowych sytuacjach.
Więcej...
1, 2
statystyka Polityka cookies