Meru Chakra
Cena:
SIŁY ZIEMI - TU TERAZ
Kazimierz Bzowski
W tej książce autor nie tylko kontynuuje temat 'Sieci Wilka' ale porusza szereg tajemniczych zjawisk dotychczas niewiele komentowanych. Niektóre z tych ewenementów to: samospalenia ciał ludzkich i przedmiotów, latające wimany a UFO, fala tachionowa, dylatacja czasu, pokonywanie czasoprzestrzeni przez istoty pozaziemskie, niewidzialne tajemnicze promieniowania [także megalitów w Polsce], 'rozczepianie ciał - w miejscu i czasie', przekazy informacji i ich nośniki,tajemnicze 'podglądy' i szereg innych fascynujących opisów z dziedziny radiestezji. Cała treść książki pobudza do głębokich przemyśleń i zwrócenia uwagi na osobliwe zjawiska występujące także wokół nas.
172 str. Ilustracje kolorowe.
Cena:
WIELKIE WYZWOLENIE POPRZEZ SŁUCHANIE W BARDO
Tybetańska księga śmierci
Ta książka zawiera tybetański, szczegółowy opis procesu umierania oraz stanu pośredniego - coś w rodzaju przewodnika czy też opisu podróży przez stan śmierci; jest niezwykłym źródłem wiedzy, ukazuje także możliwości osiągnięcia wyzwolenia pojawiające się w życiu i po śmierci - nauki bardo są kluczem. Na końcu książki zamieszczono słowniczek wyrazów sanskryckich.
126 str.
Cena:
POKONAĆ PECHA
Jolanta Walkowska.
Przesłanie tej książki jest klarowne i proste: należy myśleć pozytywnie, bo myśli ludzkie mają moc materializowania się i kształtowania ludzkiego życia. Dlatego stale myśląc, że może nas spotkać coś złego, ściągamy na siebie nieszczęścia. „Myśląc bez przerwy o pechu, zagrożeniu, złych następstwach słów, datach feralnych sami na siebie ściągamy wywołanego swym postępowaniem wilka z lasu - czyli pecha. Negatywne myślenie jest wstępem, który otwiera drzwi pechowi”. Jak temu zaradzić?
54 str.

„ ... nie znam doprawdy żadnego narodu ani tak dalece wykształconego, ani tak bardzo dzikiego i na tyle nieokrzesanego, iż by nie przyjmował, że przyszłość można przewidzieć i że niektórzy ludzie są w stanie widzieć ją i wieszczyć.
<< 8, 9, 10, >>
statystyka Polityka cookies