Meru Chakra
Cena:
SIEĆ WILKA - opowieść o podróży poprzez czas
Kazimierz Bzowski
Na Ziemi rozpościera się tajemnicza sieć, która łączy każdą część korzeni Ziemi. Tysiące i dziesiątki tysięcy poziomych i pionowych żył-kanałów informacyjnych i „penetrujących” przenikają się nawzajem. Zapis wydarzeń i przekaz informacji do „Kroniki Akaszy”. Anioły w wysokiej jonosferze i światy równoległe. Co robi UFO na „SIECI WILKA”, kto jest podglądany i szereg ciekawych zjawisk.
151 str. Ilustracje kolorowe, rysunki i schematy.

... Teraz „Sieć Wilka” wkracza w nową fazę: wejścia za jej pomocą do tych rejonów, które dotychczas ukrywane były przed oczyma ludzi, do wnętrz obiektów przybywających do nas poprzez zakrzywienie przestrzeni z innego świata...
Cena:
SIŁY ZIEMI - TU TERAZ
Kazimierz Bzowski
W tej książce autor nie tylko kontynuuje temat 'Sieci Wilka' ale porusza szereg tajemniczych zjawisk dotychczas niewiele komentowanych. Niektóre z tych ewenementów to: samospalenia ciał ludzkich i przedmiotów, latające wimany a UFO, fala tachionowa, dylatacja czasu, pokonywanie czasoprzestrzeni przez istoty pozaziemskie, niewidzialne tajemnicze promieniowania [także megalitów w Polsce], 'rozczepianie ciał - w miejscu i czasie', przekazy informacji i ich nośniki,tajemnicze 'podglądy' i szereg innych fascynujących opisów z dziedziny radiestezji. Cała treść książki pobudza do głębokich przemyśleń i zwrócenia uwagi na osobliwe zjawiska występujące także wokół nas.
172 str. Ilustracje kolorowe.
Cena:
WIELKIE WYZWOLENIE POPRZEZ SŁUCHANIE W BARDO
Tybetańska księga śmierci
Ta książka zawiera tybetański, szczegółowy opis procesu umierania oraz stanu pośredniego - coś w rodzaju przewodnika czy też opisu podróży przez stan śmierci; jest niezwykłym źródłem wiedzy, ukazuje także możliwości osiągnięcia wyzwolenia pojawiające się w życiu i po śmierci - nauki bardo są kluczem. Na końcu książki zamieszczono słowniczek wyrazów sanskryckich.
126 str.
<< 8, 9, 10, >>
statystyka Polityka cookies