Meru Chakra
Cena:
PODRĘCZNIK WĘDROWCA - Instrukcja Obsługi Dla Kosmitów i Innych Duchowych Odmieńców
Carla Rueckert

Wędrowcy - kim są, ich rola na Ziemi; ich borykanie się w 3. gęstości, głębia tematu -bez tabu, to pokrzepienie i wskazówki w drodze do Domu - wyższych gęstości. Karma i jej równoważenie, polarność-promienie-czakry-blokady, metafizyczna tożsamość - obywatele wieczności; bodziec do rozwoju i instrukcje ostrożności -nie uleganie iluzji. Ta książka to cenny poradnik w kroczeniu poza fizyczność; instrukcje od Istot świetlistych, najważniejsze wartości - planu inkarnacji. Wędrowcy - opuszczą to życie jedynie za sprawą ziemskiej promocji. Tom I. 368 str.

... W głębi twojej Istoty znajdują się wszelkie zasoby, jakich kiedykolwiek możesz potrzebować. W głębi twojej Istoty znajduje się Nieskończona Prawda Nieskończona Moc, Nieskończona Siła. ...
[Quo, 21.11.1999 r.]
Cena:
AFIRMACJE ZŁOTEJ KSIĘGI
Saint Germain
W całej historii świata nie było danych tak wielkich afirmacji jak te. Całkowita klasyka, fraza - JAM JEST. Zdania spisane przez legendarnego już autora mają niesamowitą siłę oddziaływania. Wypowiedziane w odpowiednim stanie ducha [także w nagłej potrzebie] pomagają: rozwiązać konkretne problemy, poprawić nastrój, wzmocnić harmonię pomiędzy duchowością człowieka a transcendentalną siłą, podnieść własną podmioto-
wość, odczucie przynależności do szerszego kosmicznego porządku oraz systemu miłości. W części drugiej tej publikacji - tematyczny spis afirmacji.
Cena:
DZIWY INDII
Helena Bławatska
Autorka dzieł klasyki ezoterycznej, opisuje egzotyczny świat o rajskim klimacie - Gór Błękitnych w Indiach i tajemnicze ludy tam zamieszkałe, nawet nieznane rdzennym mieszkańcom okolicznych terenów. Autorka staje oko w oko z zagadkowymi olbrzymami i karłami o niezwykłych mocach. Skąd na Ziemi te dziwne rasy ludzkie będące w ukryciu, w trudno dostępnych i 'strzeżonych' rejonach gór? Ich nieodgadniony styl życia, wręcz szokujący z pozoru, pełen harmonii z naturą i Prawami Kosmicznymi daje im moc świadomego życia i czynienia cudów. Opisy pełne sensacji.
130 str.
<< 7, 8, 9, >>
statystyka Polityka cookies