Meru Chakra
Cena:
AFIRMACJE ZŁOTEJ KSIĘGI
Saint Germain
W całej historii świata nie było danych tak wielkich afirmacji jak te. Całkowita klasyka, fraza - JAM JEST. Zdania spisane przez legendarnego już autora mają niesamowitą siłę oddziaływania. Wypowiedziane w odpowiednim stanie ducha [także w nagłej potrzebie] pomagają: rozwiązać konkretne problemy, poprawić nastrój, wzmocnić harmonię pomiędzy duchowością człowieka a transcendentalną siłą, podnieść własną podmioto-
wość, odczucie przynależności do szerszego kosmicznego porządku oraz systemu miłości. W części drugiej tej publikacji - tematyczny spis afirmacji.
Cena:
DZIWY INDII
Helena Bławatska
Autorka dzieł klasyki ezoterycznej, opisuje egzotyczny świat o rajskim klimacie - Gór Błękitnych w Indiach i tajemnicze ludy tam zamieszkałe, nawet nieznane rdzennym mieszkańcom okolicznych terenów. Autorka staje oko w oko z zagadkowymi olbrzymami i karłami o niezwykłych mocach. Skąd na Ziemi te dziwne rasy ludzkie będące w ukryciu, w trudno dostępnych i 'strzeżonych' rejonach gór? Ich nieodgadniony styl życia, wręcz szokujący z pozoru, pełen harmonii z naturą i Prawami Kosmicznymi daje im moc świadomego życia i czynienia cudów. Opisy pełne sensacji.
130 str.
Cena:
SIEĆ WILKA - opowieść o podróży poprzez czas
Kazimierz Bzowski
Na Ziemi rozpościera się tajemnicza sieć, która łączy każdą część korzeni Ziemi. Tysiące i dziesiątki tysięcy poziomych i pionowych żył-kanałów informacyjnych i „penetrujących” przenikają się nawzajem. Zapis wydarzeń i przekaz informacji do „Kroniki Akaszy”. Anioły w wysokiej jonosferze i światy równoległe. Co robi UFO na „SIECI WILKA”, kto jest podglądany i szereg ciekawych zjawisk.
151 str. Ilustracje kolorowe, rysunki i schematy.

... Teraz „Sieć Wilka” wkracza w nową fazę: wejścia za jej pomocą do tych rejonów, które dotychczas ukrywane były przed oczyma ludzi, do wnętrz obiektów przybywających do nas poprzez zakrzywienie przestrzeni z innego świata...
<< 7, 8, 9, >>
statystyka Polityka cookies