Meru Chakra
Cena:
EZOTERYCZNA WIEDZA INDII
J. C. Chatterii
(...) Wykłady, (...) ujęte są w sposób prosty i zrozumiały dla  każdego, przeprowadzone na zasadzie kursu elementarnego, z którego ludzie poważnie pragnący poświęcić się wiedzy, na pewno zdołają wyrobić sobie choćby elementarne pojęcie o filozofii i tajemnej wiedzy - jogów.

W niniejszych wykładach postaram się jak najzwięźlej wyjaśnić, czym jest natura człowieka, jakie jest jego miejsce we wszechświecie, czym  jest Wszechświat i co go powołało do życia; jednym słowem, jaki jest „cel jego życia” - „po co” i „dlaczego”. Wówczas może zdołamy dojrzeć ogólną podstawę istnienia. (...)
Cena:
NOWOŚĆ
CZAS BUDZENIA STAREJ WIEDZY
Izabela Janczarska

W książce opisane zostały autentyczne doświadczenia i badania zebrane na przestrzeni 15 lat w miejscach szczególnych, takich jak: Rezerwaty Kamiennych Kręgów, Kamienie Diabelskie lub Święte oraz miejsca szczególne pod względem energetycznym na terenie  Polski. Zakres omawianej tematyki dotyczy głównie życiodajnych pasm energetycznych zaczepionych w takich miejscach, ich roli i niezwykłej wagi dla podtrzymywania życia na Ziemi. Jeśli czytelnik zna temat "Sieci Wilka" lub opracowania pana Kazimierza Bzowskiego, zachęcam do lektury niniejszej książki. W treści znajdują się także fragmenty prywatnej korespondencji z prof. Janem Pająkiem z Nowej Zelandii, z Kazimierzem Bzowskim, Robertem Leśniakiewiczem i Arkadiuszem Miazgą, dotyczące pasm energetycznych, tuneli szklistych pod powierzchnią planety, UFO itp. zagadnień oraz medialne i radiestezyjne odczyty informacji uczestników badań, którzy posiadają wykształcenie radiestezyjne i bioterapeutyczne.


... Zaświaty też należą do tego samego systemu  uwarunkowań i nawet po śmierci nie uwalniamy się od świata iluzji (czyli Mai). Jedynym wyjściem z więzienia jest rozwój duchowy. Najpierw należy sobie uświadomić naszą sytuację, a potem zdecydowanie opowiedzieć się po stronie światła. Najgorszym, co cały czas jeszcze robimy, jest udawanie, że nic się nie dzieje. Przecież wszyscy cierpimy. Dlaczego zgadzamy się z cierpieniem? Na ziemi mamy dwie drogi rozwoju; drogę poprzez cierpienie i drogę poprzez Miłość. ... czytaj więcej...

   315 str.
Cena:
NOWOŚĆ! NIE MA CHORÓB NIEULECZALNYCH
ZBIGNIEW WIŚNIEWSKI
Rewolucja w poglądach

Autor podaje, co jest przyczyną chorób małych, dużych i nieuleczalnych, w oparciu o swoje badania i odkrycie szyfru witaminowego. Wiele miejsca poświęca opisowi funkcjonowania organizmu, niewłaściwego odżywiania i szkodliwego stylu życia – jednocześnie przedstawia, co należy zrobić aby wyzdrowieć i jak zapobiegać chorobom. Do opisanych przez autora licznych chorób i schorzeń, podaje receptury ziołowe i zalecenia żywieniowe. Opisuje lecznicze właściwości ziół, przebieg leczenia kompleksowego, przyczynę powstawania raka oraz jak należy postępować w przypadkach zachorowań.

Zbigniew Wiśniewski – mistrz radiestezji, swoje badania i obserwacje zebrał w czterech pracach naukowych. Nawiązał kontakt z lekarzami medycyny alternatywnej Wschodu i Zachodu. W 1962 był rekomendowany do prestiżowej nagrody „Pax Mundi”, a za swoje dokonania medyczne otrzymał tytuły: doktora Medycyny Alternatywnej, profesora - „Visiting Professor” [1998 r.], doktora filozofii i inne.

440 stron, liczne rysunki i tabele
<< 3, 4, 5, >>
statystyka Polityka cookies