Meru Chakra
Cena:
NOWOŚĆ. Tom 2 Część 2
Ashayana Deane, PODRÓŻNICY - Tajemnice Amenti (2)
Wydanie rozszerzone - Aktualizacje - Aneksy

544 str.
Cena:
NOWOŚĆ.
ANIELSKIE RZECZYWISTOŚCI - Podręcznik Przetrwania

Ashayana Deane


Tom III
Trylogii "Podróżnicy"; NIE zawiera on banalnych opowieści o aniołach, opartych na mitach, lecz Informacje w oparciu o 12 srebrnych metalicznych dysków, zwanych 'Biblioteki Płyt Zgromadzenia Dora-Teura' lub po prostu „Płyty CDT”. ...

m in.: jak ludzkość utraciła świadomość swojej duszy; struktura szablonowa DNA; wizja Diamentowego, Belila i Czarnego Słońca; Ziemia równoległa i zmieszanie czasu; skutki zniekształceń starożytnych tekstów; mechanika skalarna - technologie umysłu; symptomy aktywacji 4 nici DNA; 5 technik uwalniania od manipulacji przez Gości; 6 kroków ku radości ... .
Liczne, unikatowe rysunki, schematy (m in. rozmieszczenie wszechświatów i wymiarów, tabele oraz praktyczne ćwiczenia np: grupowa Pieczęć Maharyczna - budowanie Um Shaddai Ur - Strumień Pierwszej Przyczyny/Ekadycznego Światła i inne. [Czytaj więcej...]

 Te transkrypcje NIE pochodzą ze źródeł channelingowych.
Cena:
EZOTERYCZNA WIEDZA INDII
J. C. Chatterii
(...) Wykłady, (...) ujęte są w sposób prosty i zrozumiały dla  każdego, przeprowadzone na zasadzie kursu elementarnego, z którego ludzie poważnie pragnący poświęcić się wiedzy, na pewno zdołają wyrobić sobie choćby elementarne pojęcie o filozofii i tajemnej wiedzy - jogów.

W niniejszych wykładach postaram się jak najzwięźlej wyjaśnić, czym jest natura człowieka, jakie jest jego miejsce we wszechświecie, czym  jest Wszechświat i co go powołało do życia; jednym słowem, jaki jest „cel jego życia” - „po co” i „dlaczego”. Wówczas może zdołamy dojrzeć ogólną podstawę istnienia. (...)
<< 2, 3, 4, >>
statystyka Polityka cookies